Co to jest dezynfekcja?

Dezynfekcja niszczy bakterie i wirusy

W Polsce dezynfekcja nazywana jest również odkażaniem.

Dezynfekcja/odkażanie to wszelkiego rodzaju działanie, które ma na celu zniszczenie drobnoustrojów (np. bakterii i wiarusów). Zabieg ten ma na celu zniszczenie mikroorganizmów, które mogą być zagrożeniem dla człowieka.

Drobnoustroje, takie jak bakterie i wirusy, grzyby oraz roztocza mogą negatywnie wpływać na jakość świadczonych usług. Mogą też zagrażać bezpieczeństwu odbiorców produkcji.

Dezynfekcja jest więc szczególnie istotna w miejscach takich jak:

Szpitale,

Stołówki,

Restauracje,

Zakłady przetwórstwa żywności.

desynfekcja

Zabiegi takie jak dezynfekcja mieszkania czy dezynsekcja pomieszczeń są warte uwagi, szczególnie w dzisiejszych czasach (pandemia Covid-19). W tym kontekście odkażanie pomieszczeń może mieć duże znaczenie w związku z naszym zdrowiem i bezpieczeństwem naszych rodzin.

Zostaw numer, oddzwonimy

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania i potrzebujesz pomocy wypełnij formularz kontaktowy. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Please enter your name.
Please enter a valid phone number.

Cena dezynfekcji

od 200 zł jednorazowo
 • pozbywanie się przykrych zapachów
 • likwidowanie bakterii
 • likwidowanie drobnoustrojów
 • likwidowanie wirusów

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Oto 5 korzyści, które otrzymasz współpracując z nami

 • SPECJALISTYCZNA POMOC
  Nasi pracownicy posiadają dokumenty potwierdzające ich kwalifikacje zawodowe. Znają najnowsze metody i technologie, które pozwalają skutecznie zwalczać szkodniki.

  Zawsze możesz skorzystać z naszej bezpłatnej porady, niezależnie od tego czy nawiążemy dalszą współpracę czy nie. Wystarczy zadzwonić.

 • PEŁNA DYSKRECJA
  Szczególną uwagę przykładamy do dyskretnego wykonywania naszych usług. Współpraca z nami oszczędzi Ci konieczności odpowiadania na kłopotliwe pytania sąsiadów.

 • SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
  Korzystamy z najnowszych oraz najlepszych na rynku preparatów i technologii. Zapewniają one maksymalny poziom skuteczności oraz bezpieczeństwa dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

 • GWARANCJA SATYSFAKCJI
  Każda interwencja kończy się sporządzeniem protokołu, w którym dokładnie opisujemy zakres zrealizowanych usług. Udzielamy też gwarancji 100% satysfakcji na nasze usługi.

 • NAJLEPSZA RELACJA JAKOŚCI DO CENY
  Nasze usługi wyceniamy indywidualnie dla każdego klienta. Najpierw określamy ilość pracy do wykonania, czas realizacji i zużycie określonych środków, a potem dopiero ustalamy cenę.

  Takie podejście zagwarantuje Państwu, że usługa zostanie wykonana w cenie adekwatnej do włożonej pracy oraz z uwzględnieniem najlepszych rozwiązań.

Oferujemy możliwość płatności kartą za nasze usługi. Prosimy zgłaszać chęć płatności kartą z wyprzedzeniem.

visa-MS-logo

Skuteczna dezynfekcja przeciwwirusowa

Dezynfekujemy mieszkania, pomieszczenia biurowe, hale magazynowe, altany, śmietniki oraz inne pomieszczenia narażone na kontakt z koronawirusem (Covid-19).

Certyfikaty i świadectwa

Nasze kwalifikacje

Skontaktuj się z nami

P.H.U. INSEKTOR JAKUB USŁUGI DDD JAKUB SZWED
NIP: 665 30 24 629

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: od 7:00 do 20:00
sobota: od 8:00 do 15:00

ADRES

ul. Szymanowskiego 3/13
62-510 Konin

TELEFON

+48 509 778 146

EMAIL

insektorjakub24h@op.pl

Wyślij wiadomość

Please enter your name.
Please enter a valid email address.
Please type your message.