Co to jest dezynsekcja?

Dezynsekcja zwalcza owady

Dezynsekcja to zwalczanie i pozbywanie się uciążliwych owadów, takich jak: muchy, komary, pchły, wszy, prusacki czy karaluchy. Zabieg ten ma na celu zniszczenie również jaj i larw tych szkodników.

Niektóre z nich mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia człowieka.

Pytania, z którymi najczęściej borykają się nasi klienci w kontekście pozbycia się uciążliwych owadów to:

Jak wytępić muchy?

Jak odstraszyć muchy?

Jak pozbyć się much z domu?

Jak pozbyć się moli spożywczych?

Jak pozbyć się pluskwy domowej?

Jak zwalczyć pluskwy łóżkowe?

Jak zwalczyć mole spożywcze?

Jak pozbyć się karaluchów?

Jak pozbyć się prusaków?

Jak zwalczyć karaluchy?

dezynsekcja-zdjecie

Przykładami zagrożeń z uwagi na określonego insekta mogą być:

 • MUCHY, MESZKI
  Kontakt tego insekta z padliną i odchodami sprawia, że muchy są odpowiedzialne za przenoszenie wielu groźnych chorób. Zalicza się do nich dur brzuszny, cholerę, wąglik, gruźlice i paratyfus.

  Jeden owad przenosi na swoim ciele nawet do kilku milionów mikroorganizmów. Dlatego nawet krótki kontakt muchy z żywnością, może okazać się dla człowieka bardzo szkodliwy.

  Obecność much znacząco obniża atrakcyjność miejsca, w którym się znajdują. Oczywiście przekłada się to również na prestiż tego miejsca. A to z kolei może zaowocować utratą obecnych klientów i uniemożliwić pozyskiwanie kolejnych.
 • PRUSAKI, KARALUCHY
  Szkodniki te przenoszą salmonellę oraz zarodniki pleśni. Ich odchody powodują alergię i zwiększają ryzyko chorób żołądkowo-jelitowych.

  Niektóre gatunki karaczanów mogą również przenosić groźne choroby: gruźlicę, czerwonkę, dur brzuszny, cholerę, polio oraz wirusowe zapalenie wątroby typu B.

 • MRÓWKI
  Z pozoru niegroźny owad, który potrafi być bardzo uciążliwy dla osób lubiących porządek.

  Mrówki dla przedsiębiorcy mogą oznaczać duże kłopoty. Brak zdecydowanej reakcji w momencie wykrycia tych szkodników może przyczynić się do błyskawicznego rozwoju kolonii.

  Rozwój kolonii grozi zaś zanieczyszczeniem dużej ilości magazynowanej żywności w krótkim czasie i dużymi stratami.

 • MOLE SPOŻYWCZE
  Owady te przypominają małe ćmy. Przeważnie mają długość około 1 cm. Żerują w produktach sypkich takich jak kasze, mąki, ryż, przyprawy, ale także rodzynki, orzechy, suszone owoce, a nawet kawa.

  Zostawiają w pożywieniu swoje odchody, wszelkie wydzieliny i resztki jaj. Są w stanie zanieczyścić ogromne ilości pożywienia w krótkim czasie.

Oczywiście powyższa lista nie jest zamknięta. To tylko wybrane i najczęściej spotykane szkodniki wśród naszych klientów. Mogą występować niezależnie. Jedne są mniej, a inne bardziej groźne. W każdym jednak przypadku ich pojawienie się wiąże się dla nas z jakąś stratą.

Stratą może być nie tylko zanieczyszczona żywność czy uszkodzenia materialne idące często w dziesiątki tysięcy złotych. Może to być również utrata prestiżu marki oraz zaufania klientów. A te wartości są akurat bezcenne i bardzo trudno je odbudować.

Zostaw numer, oddzwonimy

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania i potrzebujesz pomocy wypełnij formularz kontaktowy. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Please enter your name.
Please enter a valid phone number.

Cena dezynsekcji

od 150 zł jednorazowo
 • zwalczanie pcheł
 • zwalczanie much
 • zwalczanie mrówek
 • zwalczanie prusaków
 • zwalczanie kalaruchów
 • zwalczanie moli
 • zwalczanie gryzków, rybików itp.

Odpluskwianie

od 300 zł jednorazowo
 • zwalczanie pluskiew
 • oprysk+ ULV

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Oto 5 korzyści, które otrzymasz współpracując z nami

 • SPECJALISTYCZNA POMOC
  Nasi pracownicy posiadają dokumenty potwierdzające ich kwalifikacje zawodowe. Znają najnowsze metody i technologie, które pozwalają skutecznie zwalczać szkodniki.

  Zawsze możesz skorzystać z naszej bezpłatnej porady, niezależnie od tego czy nawiążemy dalszą współpracę czy nie. Wystarczy zadzwonić.

 • PEŁNA DYSKRECJA
  Szczególną uwagę przykładamy do dyskretnego wykonywania naszych usług. Współpraca z nami oszczędzi Ci konieczności odpowiadania na kłopotliwe pytania sąsiadów.

 • SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
  Korzystamy z najnowszych oraz najlepszych na rynku preparatów i technologii. Zapewniają one maksymalny poziom skuteczności oraz bezpieczeństwa dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

 • GWARANCJA SATYSFAKCJI
  Każda interwencja kończy się sporządzeniem protokołu, w którym dokładnie opisujemy zakres zrealizowanych usług. Udzielamy też gwarancji 100% satysfakcji na nasze usługi.

 • NAJLEPSZA RELACJA JAKOŚCI DO CENY
  Nasze usługi wyceniamy indywidualnie dla każdego klienta. Najpierw określamy ilość pracy do wykonania, czas realizacji i zużycie określonych środków, a potem dopiero ustalamy cenę.

  Takie podejście zagwarantuje Państwu, że usługa zostanie wykonana w cenie adekwatnej do włożonej pracy oraz z uwzględnieniem najlepszych rozwiązań.

Oferujemy możliwość płatności kartą za nasze usługi. Prosimy zgłaszać chęć płatności kartą z wyprzedzeniem.

visa-MS-logo

Zwalcz karaluchy i pluskwy łóżkowe!

Pasożyty takie, jak prusaki, karaluchy czy pluskwy łóżkowe zagrażają bezpieczeństwu oraz zdrowiu Twoich bliskich. Insekty te przenoszą groźne choroby tj. salmonella, gruźlica, czerwonka, dur brzuszny czy nawet wirusowe zapalenie wątroby typu B.

Nie ma skutecznego domowego sposobu, który pozwoliłby Ci się pozbyć tego problemu na stałe. Jeżeli chcesz skutecznie, dyskretnie i bezpiecznie pozbyć się tego problemu to zaufaj naszym pracownikom. Zarezerwuj sobie termin.

Certyfikaty i świadectwa

Nasze kwalifikacje

Skontaktuj się z nami

P.H.U. INSEKTOR JAKUB USŁUGI DDD JAKUB SZWED
NIP: 665 30 24 629

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: od 7:00 do 20:00
sobota: od 8:00 do 15:00

ADRES

ul. Szymanowskiego 3/13
62-510 Konin

TELEFON

+48 509 778 146

EMAIL

biuro@insektorjakub24.pl

Wyślij wiadomość

Please enter your name.
Please enter a valid email address.
Please type your message.