Odkażanie pomieszczeń

Na czym polega odkażanie pomieszczeń?

Skuteczna dezynsekcja pomieszczeń

Odkażanie to inaczej tzw. dezynfekcja. Jest to zabieg, który polega na usunięciu z określonej powierzchni lub przestrzeni drobnoustrojów (np. bakterii i wiarusów). Odkażanie polega na niszczeniu różnego rodzaju mikroorganizmów, które mogą być zagrożeniem dla człowieka.

Przez odkażanie powierzchni usuwa się bakterie i wirusy, grzyby oraz roztocza, które mogą być zagrożeniem dla człowieka lub pokarmów, które będzie później spożywał.

Odkażanie jest więc szczególnie istotne w miejscach publicznych, transportu publicznego oraz wszelkiego rodzaju zakładach przetwórstwa żywności. Dezynfekcja powierzchni w tych miejscach jest szczególnie istotna.

Dezynfekcja mieszkania czy dezynsekcja pomieszczeń są warte naszej uwagi, szczególnie w czasach pandemii Covid-19. Odkażanie pomieszczeń może mieć duże znaczenie w kontekście z zdrowia naszego i naszych rodzin.

odkazanie-zdjecie

Zostaw numer, oddzwonimy

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania i potrzebujesz pomocy wypełnij formularz kontaktowy. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Please enter your name.
Please enter a valid phone number.

Ile kosztuje odkażanie?

od 300 zł miesięcznie
 • dezynfekcja pomieszczeń i wyposażenia
 • dezynfekcja przestrzeni otwartej
 • specjalistyczne środki do dezynfekcji

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Oto 5 korzyści, które otrzymasz współpracując z nami

 • SPECJALISTYCZNA POMOC
  Nasi pracownicy posiadają dokumenty potwierdzające ich kwalifikacje zawodowe. Znają najnowsze metody i technologie, które pozwalają skutecznie zwalczać szkodniki.

  Zawsze możesz skorzystać z naszej bezpłatnej porady, niezależnie od tego czy nawiążemy dalszą współpracę czy nie. Wystarczy zadzwonić.

 • PEŁNA DYSKRECJA
  Szczególną uwagę przykładamy do dyskretnego wykonywania naszych usług. Współpraca z nami oszczędzi Ci konieczności odpowiadania na kłopotliwe pytania sąsiadów.

 • SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
  Korzystamy z najnowszych oraz najlepszych na rynku preparatów i technologii. Zapewniają one maksymalny poziom skuteczności oraz bezpieczeństwa dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

 • GWARANCJA SATYSFAKCJI
  Każda interwencja kończy się sporządzeniem protokołu, w którym dokładnie opisujemy zakres zrealizowanych usług. Udzielamy też gwarancji 100% satysfakcji na nasze usługi.

 • NAJLEPSZA RELACJA JAKOŚCI DO CENY
  Nasze usługi wyceniamy indywidualnie dla każdego klienta. Najpierw określamy ilość pracy do wykonania, czas realizacji i zużycie określonych środków, a potem dopiero ustalamy cenę.

  Takie podejście zagwarantuje Państwu, że usługa zostanie wykonana w cenie adekwatnej do włożonej pracy oraz z uwzględnieniem najlepszych rozwiązań.

Oferujemy możliwość płatności kartą za nasze usługi. Prosimy zgłaszać chęć płatności kartą z wyprzedzeniem.

visa-MS-logo

Dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Oferujemy przeprowadzenie skutecznego odkażania powierzchni biurowych. Dezynfekcja jest szczególnie ważnym narzędziem, które może pomagać w zabezpieczeniu zdrowia i życia pracowników w czasie pandemii COVID-19.

Certyfikaty i świadectwa

Nasze kwalifikacje

Skontaktuj się z nami

P.H.U. INSEKTOR JAKUB USŁUGI DDD JAKUB SZWED
NIP: 665 30 24 629

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: od 7:00 do 20:00
sobota: od 8:00 do 15:00

ADRES

ul. Szymanowskiego 3/13
62-510 Konin

TELEFON

+48 509 778 146

EMAIL

biuro@insektorjakub24.pl

Wyślij wiadomość

Please enter your name.
Please enter a valid email address.
Please type your message.